13 şubat 2015 Velo’da Evlenen Çiftler için Sevgililer Günü Eğlencesi

Home / Basında Velo / 13 şubat 2015 Velo’da Evlenen Çiftler için Sevgililer Günü Eğlencesi

13 şubat 2015 Velo’da Evlenen Çiftler için Sevgililer Günü Eğlencesi

14subatvelo-1Son üç yıl içerisinde ANSE MDM’deki Velo Nikah ve Balo Salonu’nda dünya evine giren 200 çift, 14 Şubat Sevgililer Günü’nde aynı yerde bir araya geldi. Salonun Sevgililer Günü kokteylinde buluşan çiftler canlı müzik eşliğinde eğlendi.

Velo Nikah ve Balo Salonu, 3 yıl boyunca evlendirdiği çiftleri, Sevgililer Günü kokteylinde buluşturdu. Kokteyle ev sahipliği yapan Velo Nikah ve Balo Salonu sahibi İnci Kartal, geceye katılan çiftleri, yönetim kurulu üyeleriyle birlikte karşıladı. Son üç yılda evlenen ve düğünlerini Velo Nikah ve Balo Salonu’nda yapan çiftlerin katıldığı ‘Sevgililer Günü Kokteyli’ için salon kalp şeklindeki kırmızı ve beyaz balonlarla süslendi. Düğün fotoğraflarının gösterildiği sinevizyon gösterisiyle duygusal ve romantik anlar yaşayan çiftler, canlı müzik eşliğinde de gece boyunca eğlendi.

580 ÇİFT ‘EVET’ DEDİ

2012 yılından bu yana 580 çiftin mutluluğuna şahit olduklarını belirten Kartal, kokteylle ilgili olarak, “Dünya evine girerken heyecan ve mutluluklarını paylaştığımız çiftlerimizi, Sevgililer Günü’nde bir araya getirmek istedik.Çiftlerimizin çoğu katılamasa da 200 çiftimize romantik bir gece yaşatmaktan mutluluk duyuyoruz” diye konuştu.

Kaynak: Hurriyet.com.tr

Son Yazılar
İletişim

Bize ulaşmak için hızlı mesaj formumuzu kullanın.

Okunmuyor mu? Kodu yenileyin. captcha txt

Aramak istediğiniz kelimeyi yazıp, Enter'a basın.

kanserle-dans01